Uykunuzu Nasıl Alırdınız? Kaliteli Uyku Sırları

27.03.2018

Madalyon Kurumsal'da "UYKUNUZU NASIL ALIRDINIZ? KALİTELİ UYKU SIRLARI" eğitimimiz 01 Haziran 2018 Cuma günü, 19.00- 21.00 saatleri arasında, Uzman Klinik Psikolog Nazar TÜYSÜZOĞLU 'nun sunumu ile gerçekleşecek.

 

Eğitim içeriği:

Kaliteli uyumayı, bedeniniz için olduğu kadar, ruhunuz için de “güzellik uykusu” olarak  düşünebilirsiniz. Nöropsikoloji, uykunun sanıldığından çok daha aktif bir süreç olduğunu ve tıpkı sağlıklı beslenmek gibi, kaliteli uyumayı da hayatımızın değerli bir parçası haline getirmemiz gerektiğini söylüyor.

Gün içinde neler yaptığımız ve yatağa hangi duygularla girdiğimiz uykumuzun kalitesini etkiliyor. Stres ve duygusal çatışmalar, uykusuzluğun en önemli psikolojik sebepleri arasında. Günlük hayatınızda yapacağınız bazı düzenlemeler,  dinlendirici bir uyku çekmenizi kolaylaştırırken, uykusuzluğu pekiştiren davranışları fark etmek ve uykuya davetiye çıkaran yöntemleri öğrenmek derin ve kaliteli uyumanızı sağlayabilir.

Bu seminer, uyku bilimindeki yenilikleri eğlenceli yollarla anlatırken, kolay uygulanabilir pek çok yöntem önererek sadece kaliteli bir uykunun değil, güne enerjik başlamanın püf noktalarını da sizlerle paylaşıyor.

 

Eğitim Takvimi :
01 Haziran 2018 Cuma Saat: 19:00- 21:00

 

Ücret ve Detaylı bilgi için :

Kayıt: Özgür Alan

Telefon: 0 (312) 466 66 16

 

Biyografi:

Uzman Klinik Psikolog Nazar TÜYSÜZOĞLU

Nazar Tüysüzoğlu, Hacettepe Üniversitesi’nde psikoloji, Berlin Humboldt Üniversitesi’nde klinik psikoloji master eğitimi almış, Berlin Charite Hastanesi’nde terapist olarak, Max Planck Enstitüsü’nde araştırmacı olarak çalışmıştır. Şu sıralar bir vakıf üniversitesi bünyesinde görev yapmakta olup, psikolojik dayanıklılık, pozitif psikoloji, nöropsikoloji alanlarında PsikeArt, Women’s Health, Psychologies ve Marie Claire dergilerinde yazmakta, kaygı, depresyon, uyku, stres gibi alanlarda seminer vermekte, psikosinema alanında etkinlikler düzenlemektedir. Yazarın Notos Yayınları’ndan bir çeviri şiir kitabı bulunmaktadır.